Diablo Gel Wheel Cleaner – żel do felg i opon

Diablo Gel Wheel Cleaner od Chemical Guys to środek do czyszczenia kół i felg.

Zrównoważone pH, wykorzystuje delikatną piankę nasączoną tlenem, aby bezpiecznie czyścić wszelkie błyszczące wykończenie felg. Ta nieżrąca formuła jest idealna do cotygodniowych czyszczeń pielęgnacyjnych!

Dlaczego stosować ten środek? 

  • Gel pozwoli łatwo usunąć brud z powierzchni metalowych i gumowych
  • Chcesz przestać się martwić o trawienie lub odbarwienie felg?
  • Pomoże on usunąć pył hamulcowy, zanim osadzi się na stałe
  • Diablo czyści bez użycia mocnych środków chemicznych
  • Jest on bezpieczny dla każdego rodzaju koła

Zabezpiecz koła przed trwałym uszkodzeniem

Pył z hamulców i brud z powierzchni drogi są nie tylko brzydkie, ale też zniszczą Twoje koła, jeśli nie zostaną szybko usunięte. Diablo Gel Wheel and Rim Cleaner usuwa przyklejony pył hamulcowy i brud drogowy dzięki skoncentrowanej recepturze. 

Wysycone tlenem środki czyszczące i powierzchniowo czynne, odprowadzają brud z felgi do spieniającej się piany, dzięki czemu podczas mycia brud nie rysuje wrażliwych powierzchni podczas szorowania szczotką.

Najbezpieczniejszy sposób na najgłębsze czyszczenie

Wiele środków do czyszczenia felg używa kwasów żrących i mocnych związków alkalicznych do usunięcia pyłu hamulcowego, który z czasem koroduje i niszczy błyszczące wykończenia felg i części samochodowych. 

Diablo Gel Wheel by Chemical Guys jest łagodny, nieżrący i bezpieczny w użyciu wokół każdej innej części samochodowej w pobliżu felgi. 

Aby go usunąć po pracy po prostu spłucz nadmiar sprayu bez obawy o wytrawienie lub poplamienie innych części samochodowych

Jeżeli jesteście zainteresowani tym produktem to zapraszamy do naszego sklepu www.sklep.oemtuning.pl gdzie znajdziecie go w dwóch pojemnościach: